This is an example of a HTML caption with a link.
volkan div içi
camcumgirls

ATT LER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

ATT LER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

  112 Personellerinin 22 Mart ATT'ler günü düzenlenen program ile kutlandı.Programda konuşma yapan İl Sağlık Müdürü Dr. Alpaslan EROL ''112 acil sağlık hizmetlerinin yaşamla hayatın kesiştiği o ince noktada, canlarının derdine düşen insanların, sizleri umut olarak gördüklerini ve görevlerinin kutsallığından bahsederek, bizler insan hayatına verdiğiniz değeri, bir insana nefes aldırmak için kendi nefesinizi nasıl paylaştığınıza şahit olanlardanız. Bu vesile ile sağlık hizmetinde büyük fedakârlıklarla çalışan, yaşam kurtarmayı görev edinmiş, bütün ATT çalışanların bu özel gününü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.’’dedi. 

İl Ambulans Servisi Başhekimi Dt.Taner BAŞARAN tüm 112 personelinin Att'ler gününü kutladı.  Başhekim Dt.Taner BAŞARAN şunları söyledi;

''Acil Sağlık Hizmetlerinin ifasında büyük fedakarlıklarla çalışan, hayat kurtarmayı kendine ilke edinmiş, saygı değer ATT ve Paramedik çalışanlarımızın bu anlamlı ve özel gününü canı gönülden kutlarım. Ayrıca Acil Sağlık Hizmetlerinin sunumunda bizlere her zaman yardımcı olan başta İl Sağlık Müdürümüz Sayın Dr.Alpaslan EROL'a , 112 Şube Müdürümüze ,Yönetim Hizmetleri Şube Müdürümüze ,diğer Şube Müdürlerimize ,doktor , memur , sürücü arkadaşlarımıza, ATT'ler günü münasebetiyle Başhekimliğimiz de yapılan organizasyona desteklerinden dolayı Sağlık-Sen Şube Başkanı Fettah KARADAĞ ve değerli üyelerine de  çok teşekkür eder saygılar sunarım''dedi.